MAPFRE Sigorta
İncir Sigorta Kayseri Kocasinan MAPFRE Sigorta Yetkili Acentesi

Hakkımızda

İncir Sigorta Mapfre Sigorta

MAPFRE Sigorta Hakkında

MAPFRE SİGORTA, sahip olduğu yaygın profesyonel acente ağı aracılığı ile tüm sigorta branşlarında hizmet vermekte ve geniş reasürans kapasitesi, mali gücü, yüksek hasar ödeme kabiliyeti ve hasar ödeme hızı sayesinde sektördeki en güçlü ve en güvenilir kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Süreklilik gösteren istikrarlı yönetimi, MAPFRE SİGORTA’nın en güçlü yönlerinden biridir. Bilgi birikimi ve deneyimi ile birlikte, ileriyi gören mali ve teknik politikalar üreten yönetim kadrosu, şirketin kârlılık performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır.

MAPFRE SİGORTA stratejisi, sigortacılığın etik değerlerine mutlaka bağlı kalarak, aracılarının ve müşterilerinin talep ve eğilimlerini değerlendirerek ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, riski doğru analiz edip en uygun fiyatlandırmayı yaparak müşterilerine, acentelerine ve reasürörlerine her zaman kazandırmaktır.

İncir Sigorta Acenteliği Hakkında

2015 yılında faaliyete başlayan İncir Sigorta Acenteliği, Trafik, Kasko, Hayat, Sağlık, Konut, İş Yeri, Ferdi Kaza Sigortası gibi branşlarda hizmet vermektedir. MAPFRE SİGORTA A.Ş. ile çözüm ortaklığı yaparak, sigortalılarının ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda zengin ürün ve hizmet yelpazesiyle faaliyet göstermektedir. MAPFRE Sigorta’nın hizmet kalite standartlarına paralel olarak sigortalılarına ihtiyaç anında en hızlı hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Çözüm üretmek için gereken ilk adımın dinlemek ve sorunu anlamak olduğunu biliyoruz.

GALERİMİZ
EKİBİMİZ

Size Yardımcı Olalım

Whatsapp İletişim Hattı

Whatsapp iletişim hattını kullanarak sormak istediğiniz sorularınızı bize iletebilirsiniz.

+905531980050
Neredeyiz

Kroki bilgisi için tıklayınız.

Kroki
Bize Ulaşın

Cep telefonu ile arayarak sormak istediğiniz sorularınızı bize iletebilirsiniz.

0553 198 00 50